Wereldwijde verzending beschikbaar naar alle landen. Informeer naar verzendkosten vóór transactie.
Contact voor offerte
E-mail: belparts02@gmail.com
WhatsApp: +86 189 0220 6952
Neem op elk moment vrijblijvend contact met ons op.
producten
DETAILS VAN DE PRODUCTEN
MOQ: 1 stuk
Prijs: Negotiable price
Standaardverpakking: houten verpakking
Leveringstermijn: 3-7 dagen
Betalingswijze: T/t, paypal en handels zekerheid
Toeleveringskapaciteit: 1000 stuks
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst
China
Merknaam
Belparts
Modelnummer
Productnaam:
graafmachine hoofdpomp
Sollicitatie:
Rupsgraafmachine
Onderdeelnummer:
Voorwaarde:
Origineel merk gerenoveerd
Verzending:
Zee.Lucht. Nadrukkelijk
Levering:
3-7 dagen
Verpakking:
Houten CA1SE
Min. bestelaantal:
1 stuk
Prijs:
Negotiable price
Verpakking Details:
houten verpakking
Levertijd:
3-7 dagen
Betalingscondities:
T/t, paypal en handels zekerheid
Levering vermogen:
1000 stuks
Markeren
Vervanging van hydraulische pomp voor graafmachines
ZX450 hydraulische pomp OEM
Hitachi graafmachine pomp FV30
Productbeschrijving
Productassortiment & Mogelijkheden
Compatibele producten beschikbaar
Aanvullende productcategorieën
  • Hydraulische pompen
  • Eindenaandrijvingen
  • Zwenkmotoren
  • Zwenkringen
  • Versnellingsbakken
Onderstelcomponenten
  • Rupsbanden (kettingen)
  • Rollen
  • Spanrollen
  • Tandwielen
# Onderdeelnummer Onderdeelnaam Aantal. Prijsaanvraag
  9184686 POMP; ZUIGER 1
001 4469526 . REGULATOR 2
011 0820401 . ZUIGER ASS'Y 2
011A   .. ZUIGER 9
011B   .. SCHOEN 9
013 0820402 . CYL. ASS'Y 1
013A   .. BLOK; CYL. 1
013B   .. PLAAT; KLEP 1
014 0451003 . CYL. ASS'Y 1
014A   .. BLOK; CYL. 1
014B   .. PLAAT; KLEP 1
030 0820403 . PLAAT ASS'Y 1
030A   .. PLAAT 1
030B   .. BUS 1
030C   .. HEFBOOM 1
030D   .. BOUT 1
030E   .. PEN 1
030F   .. PEN 1
031 0820404 . PLAAT ASS'Y 1
031A   .. PLAAT 1
031B   .. BUS 1
031C   .. HEFBOOM 1
031D   .. BOUT 1
031E   .. PEN 1
031F   .. PEN 1