Wereldwijde verzending beschikbaar in alle landen.
Contact voor een offerte
Email: belparts02@gmail.com
WhatsApp: +86 189 0220 6952
Neem contact met ons op.
producten
DETAILS VAN DE PRODUCTEN
MOQ: 1 stuk
Prijs: Negotiable price
Standaardverpakking: houten verpakking
Leveringstermijn: 3-7 dagen
Betalingswijze: T/t, paypal en handels zekerheid
Toeleveringskapaciteit: 1000 stuks
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst
China
Merknaam
Belparts
Modelnummer
Productnaam:
graafmachine hoofdpomp
Sollicitatie:
Rupsgraafmachine
Onderdeelnummer:
Voorwaarde:
Origineel merk gerenoveerd
Verzending:
Zee.Lucht. Nadrukkelijk
Levering:
3-7 dagen
Verpakking:
Houten CA1SE
Min. bestelaantal:
1 stuk
Prijs:
Negotiable price
Verpakking Details:
houten verpakking
Levertijd:
3-7 dagen
Betalingscondities:
T/t, paypal en handels zekerheid
Levering vermogen:
1000 stuks
Markeren
ZX470LC-5G hydraulische pomp
ZX480MT graafmachinepomp
hydraulische pomp met garantie
Productbeschrijving
Productassortiment en mogelijkheden
Beschikbare compatibele producten
Aanvullende productcategorieën
  • Hydraulische pompen
  • Eind aandrijvingen
  • Swingmotoren
  • Swing Gear Rings
  • Veranderingen
Onderstelcomponenten
  • Tracks (ketens)
  • met een breedte van niet meer dan 15 mm
  • Deeltjes
  • met een gewicht van niet meer dan 30 kg
# Deel nr. Deelnaam Qty. Prijsverzoek
  9184686 Pomp; zuiger 1
001 4469526 . Regelaar 2
011 0820401 . Piston ASS'Y 2
011A   .. PISTON 9
011B   .. schoen 9
013 0820402 CYL. ASS'Y. 1
013A   Blok, CYL. 1
013B   .. plaat; klep 1
014 0451003 CYL. ASS'Y. 1
014A   Blok, CYL. 1
014B   .. Plaat; VLAVE 1
030 0820403 . Plaat ASS'Y 1
030A   .. Plaat 1
030B   .. BUSHING 1
030C   .. hefboom 1
030D   .. BOLT 1
030E   .. pincode 1
030F   .. pincode 1
031 0820404 . Plaat ASS'Y 1
031A   .. Plaat 1
031B   .. BUSHING 1
031C   .. hefboom 1
031D   .. BOLT 1
031E   .. pincode 1
031F   .. pincode 1